sesja ślubna w dubaju
Fotografia i Film ślubny Rzeszów Gentleman Wedding Story opinie
panna młoda w kapeluszu
Fotografia i Film ślubny Rzeszów Gentleman Wedding Story
Fotografia i Film ślubny Rzeszów Gentleman Wedding Story
Fotografia i Film ślubny Rzeszów Gentleman Wedding Story

Film ślubny i Fotografia ślubna w pakiecie

KRAKÓW | RZESZÓW | WARSZAWA

Pomagamy parom, które szukają superbohaterów z super mocami. Posiadamy dwie, które idealnie się uzupełniają. Sprawdzają się idealnie nie tylko w Polsce ale również podczas sesji, które realizowaliśmy na Malcie, Cyprze, w Hiszpanii czy Turcji. Brzmi fajnie? Fajnie, to dopiero będzie, jak się lepiej poznamy i wypijemy razem kawę.


Sesja ślubna na cyprzed fotograf ślubny cypr Ayia Napa

Ślub i Wesele na Twoich zasadach!

To jest chyba przepis na sukces. Po prostu. Znalezienie ekipy, z którą będziesz czuła się na luzie. W końcu to jedyny dzień w życiu – niech po prostu będzie mega fajny!

Film ślubny

Kochasz seriale i Netflixa? Yeah, my też! Wiesz o tym, że w każdym z nich jest mnóstwo smaczków, które sprawiają, że tak nas wciągają? Teraz wyobraź sobie, że wykorzystamy je i wpleciemy w Twój film ślubny.

TELEDYSK ŚLUBNY

film ślubny rzeszów
fotograf ślubny podkarpacie

Fotografia ślubna

Podobno jeden obraz wyraża więcej niż tysiąc słów. Zrobimy wszystko, co w naszej super mocy, żeby te zdjęcia odebrały Ci mowę. Kochamy zdjęcia lekkie, naturalne i prawdziwe. Jeśli czytając ten tekst masz wrażenie, że tego właśnie szukałaś, to już skaczemy z radości na myśl o wspólnej przygodzie.

FOTOGRAF ŚLUBNY

Najlepszy teledysk ślubny w Polsce

Moment, w którym obejrzysz gotowy materiał i powiesz “WOW!”, to będzie najcenniejsza nagroda. Dopiero drugorzędnymi są te, które otrzymaliśmy do tej pory.

🏆 1 miejsce w Polsce : najlepszy montaż teledysku ślubnego | plWEVA2020

Nagroda przyznana przez międzynarodowe stowarzyszenie Worldwide Events Videographers Association na gali nagród w Rzymie.

🏆 4 miejsce na świecie : Love Story | WEVSY2022
Najlepszy teledysk ślubny Gentleman Wedding Story

Chłopaki są jak Ninja! Są tak dyskretni, a przy tym tak sympatyczni, że skradli nasze serca od pierwszego spotkania. To, co stworzyli – brak słów. Coś magicznego, nawet nie sądziłam, że ze wszystkim trafią w 10! Ba, ja nawet sobie nie śniłam, że mogę mieć tak piękną pamiątkę z tego dnia. Wszystko dopasowali perfekcyjnie a uwierzcie mi ja byłam tak zwariowana na punkcie wesela, że nie dałam nikomu nic zrobić, począwszy od zaproszeń po dekoracje czy bukiet ślubny – wszystko chciałam sama. Są niesamowici w tym co robią, będę im wdzięczna i ich polecać do końca świata i jeden dzień dłużej.

Kiedy oglądasz ich dzieła, to masz ciary na plecach, włosy stają dęba, a kapcie z nóg spadają. I jedyne o czym myślisz, to to, że CHCESZ ICH MIEĆ! I powiadam Ci – ta gra będzie warta świeczki. Bo później obejrzysz efekt milion razy i nigdy nie będziesz mieć dość. Powiedzieć o nich – Mistrzowie w swoim fachu, to tak jakby nic nie powiedzieć.

gentleman wedding story opinie
Beata & Adrian

Mieszkam na stałe w Stanach Zjednoczonych, organizacja ślubu i wesela zdalnie zza Oceanu nie należy do najłatwiejszych, ale uwierzcie mi – dopinanie spraw związanych z FotoVideo to była przyjemność, wszystkie pomysły łapali w locie i mieli odpowiedź na każde pytanie. Efekt? Przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. The Same Day Edit wycisnął łzę nie tylko z nas, wycisnął łzę ze wszystkich – nawet kompletnie obcej Pani z banku! Trailer ślubny? Niczym zapowiedź kinowego hitu. Zdjęcia? Cudowne, artystyczne i nietuzinkowe. Jednym słowem M-A-G-I-A, do której nie trzeba Davida Copperfielda!