Oranżeria Komorów – Wesele z nutą włoskiego stylu

Oranżeria Przyjęcia w Komorowie to urokliwe miejsce pełne miłości i uśmiechu – taka namiastka Toskanii w południowo-wschodniej Polsce. Oranżeria Komorów powstała w wyniku wieloletniej pracy właścicieli w branży ślubnej. Mieści się zaledwie 30 minut od Rzeszowa, Mielca, Tarnobrzega i Stalowej Woli. To idealne miejsce dla par, które pragną stworzyć wyjątkowe wspomnienia w pięknym otoczeniu.

Ślub w plenerze

Tuż obok tarasu jest przestrzeń, którą można zaadaptować do ceremonii ślubnej w plenerze. Przyszykowane dekoracje oraz krzesła dla gości sprawią, że przeżyjecie ten dzień jeszcze z większym poczuciem emocji otulających przez Waszych bliskich. Poniżej możesz zobaczyć cudowny moment, gdy Młoda Para postanowiła przeczytać swoje własne listy miłosne do siebie. Wszyscy goście mieli C-I-A-R-K-I

Listy miłosne Młodej Pary

Delikatny włoski klimat

Oranżeria Komorów stworzyła otwarte na emocje wnętrze. Jasne kolory i naturalne materiały (takie jak drewno i cegła palona) dają dużą możliwość zachowania lekkiego klimatu wesela. Można rzecz iście toskańskiego klimatu. Szczególnie, gdy z lampką Aperola postanowimy posiedzieć na tarasie wpatrując się w zachód słońca w ciepły sierpniowy wieczór. Duże okna otwierają widok na ogród, gdzie rosną dwie stare wierzby przylegające do malutkiego jeziorka. Wierzba, symbol odradzającego się życia, szczęścia i miłości, dodaje magii temu miejscu.