Film ślubny

Wiele Par twierdzi, że nasze filmy ślubne powinny mieć osobną zakładkę na portalu Netflix. Pokochasz je, jeśli cenisz coś więcej niż “kamerowanie ślubne”. Kochamy szalone pary, dla których film, to coś więcej niż zapis minuta po minucie dnia ślubu. Jeśli czujesz, że tego właśnie szukasz, to jesteś w idealnym miejscu. Poniżej możesz zobaczyć 25 minutowy przykładowy pełny film ślubny.

Teledysk ślubny

Młode Pary widzą w naszych zapowiedziach dużo nawiązań do produkcji kinowych, jak i modowych. Każdy teledysk ślubny, to inna historia, a każda historia, to wyzwanie, by pokazać Was takich, jacy jesteście naprawdę. Naturalnych, prawdziwych… i odjazdowych!

Monika + Michał | Ślub w Pałac Goetz

Uwielbiamy szalone pary, które myślą nieszablonowo. Ten ślub pokazał, jak zmienić historyczny Pałac Goetz w prawdziwą ucztę, która przełamuje schematy. Teledysk otrzymał nagrodę w kategorii najlepsze ujęcia na gali ślubnej w Pradze organizowanej przez międzynarodowe stowarzyszenie filmowców ślubnych.

Lokalizacja: Pałac Goetz w Brzesku

Natalia + Jakub | Sesja ślubna w Barcelonie

Do ostatniej minuty Natalia nie zdawała sobie sprawy, że nasza sesja w Hiszpanii miała drugie dno. W trakcie jednej z sesji usłyszała pytanie, które zatrzymało czas i wywołało gęsią skórkę – “Wyjdziesz za mnie?”

Miejska dżungla tego miasta zainspirowała nas do nietypowego teledysku.

Lokalizacja: Barcelona

Weronika + Szymon | Wesele w plenerze w klimacie boho

Rustykalna uczta zmysłów w plenerze. Przyjęcie pod gołym niebem, które rozświetlały czadowe girlandy, a goście sącząc drinki chill-outowali w strefie z leżaczkami. Ślub marzeń!

Lokalizacja: Imperial Wedding w Otfinowie

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Kliknij w przycisk, by zobaczyć ofertę filmu ślubnego i fotografii ślubnej.

kamil tylutki mariusz drewnicki

Jak nagrywamy film ślubny?

Mamy mega szczęście. Szczęście do zajebistych par! Jest teoria, że podobieństwa się przyciągają, zobaczmy czy tym razem też tak będzie. Łap za popcorn, rozsiądź się wygodnie w fotelu i oceń czy nadajemy na tych samych falach. Zapraszamy Cię na zaplecze, gdzie ukradkiem podejrzysz, jak wyglądają sesje ślubne. W zakładce o nas możesz poznać kilka ciekawych faktów o naszym Teamie.

Jak wygląda sesja ślubna na Cyprze?

Jak wygląda sesja zaręczynowa w Hiszpanii?

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Kliknij w przycisk, by zobaczyć ofertę filmu ślubnego i fotografii ślubnej.