Zaznacz stronę

Przykładowy Film ślubny

Wiele Par twierdzi, że nasze filmy ślubne powinny mieć osobną zakładkę na portalu Netflix. Pokochasz je, jeśli cenisz coś więcej niż „kamerowanie ślubne”. Kochamy szalone pary, dla których film, to coś więcej niż zapis minuta po minucie dnia ślubu. Jeśli czujesz, że tego właśnie szukasz, to jesteś w idealnym miejscu. Poniżej możesz zobaczyć 25 minutowy przykładowy pełny film ślubny.

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Kliknij w przycisk, by zobaczyć ofertę filmu ślubnego i fotografii ślubnej.

Filmy ślubne nagrodzone na świecie

Nietypowe filmy ślubne, to nasza specjalność, dlatego ten styl również wpadł w gusta wielu Jury międzynarodowych konkursów.

gentleman wedding story nagrody ślubne

Opinie Młodych Par

Młode Pary widzą w naszych zapowiedziach dużo nawiązań do produkcji kinowych, jak i modowych. Każdy teledysk ślubny, to inna historia, a każda historia, to wyzwanie, by pokazać Was takich, jacy jesteście naprawdę. Naturalnych, prawdziwych… i odjazdowych!

Kiedy oglądasz ich dzieła, to masz ciary na plecach, włosy stają dęba, a kapcie z nóg spadają. I jedyne o czym myślisz, to to, że CHCESZ ICH MIEĆ! Tfu, Ty musisz ich mieć. Staniesz na głowie, pieniądze z podziemi wyciągniesz, a narzeczonego otrujesz, żeby się zgodził. I powiadam Ci – ta gra będzie warta świeczki. Bo później obejrzysz efekt milion razy i nigdy nie będziesz mieć dość. Powiedzieć o nich – Mistrzowie w swoim fachu, to tak jakby nic nie powiedzieć.

Dominika Soja-Blat
Poradnik ślubny – Mówię o Ślubie

Nie ogarniamy Waszej głowy! To jest tak niestandardowe podejście, a jednocześnie tak genialnie zrobiony film ślubny, że co ujęcie, to mamy wielkie WOW! 😮

Magda & Piotr

Powiedzieć o nich, że to filmowcy to mało, to prawdziwi czarodzieje! Lepszej ekipy nie mogliśmy sobie nawet wymarzyć na nasz Ślub! Chłopaki robią prawdziwe cuda, bawią się ujęciami i nie boja ryzykować, a materiał z ich kamery to prawdziwa perła wśród filmów! 🎬 Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, czuliśmy się bardzo swobodnie przy kręceniu materiału, a finalny efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Jeśli nie chcecie typowego standardu, a coś epickiego! Polecamy z całego serca! ❤️

Ania & Piotr

Teledysk ślubny

Młode Pary widzą w naszych zapowiedziach dużo nawiązań do produkcji kinowych, jak i modowych. Każdy teledysk ślubny, to inna historia, a każda historia, to wyzwanie, by pokazać Was takich, jacy jesteście naprawdę. Naturalnych, prawdziwych… i odjazdowych!

Monika + Michał | Ślub w Pałac Goetz

Uwielbiamy szalone pary, które myślą nieszablonowo. Ten ślub pokazał, jak zmienić historyczny Pałac Goetz w prawdziwą ucztę, która przełamuje schematy. Teledysk otrzymał nagrodę w kategorii najlepsze ujęcia na gali ślubnej w Pradze organizowanej przez międzynarodowe stowarzyszenie filmowców ślubnych.

Lokalizacja: Pałac Goetz w Brzesku

Natalia + Jakub | Sesja ślubna w Barcelonie

Do ostatniej minuty Natalia nie zdawała sobie sprawy, że nasza sesja w Hiszpanii miała drugie dno. W trakcie jednej z sesji usłyszała pytanie, które zatrzymało czas i wywołało gęsią skórkę – „Wyjdziesz za mnie?”

Miejska dżungla tego miasta zainspirowała nas do nietypowego teledysku.

Lokalizacja: Barcelona

Weronika + Szymon | Wesele w plenerze w klimacie boho

Rustykalna uczta zmysłów w plenerze. Przyjęcie pod gołym niebem, które rozświetlały czadowe girlandy, a goście sącząc drinki chill-outowali w strefie z leżaczkami. Ślub marzeń!

Lokalizacja: Imperial Wedding w Otfinowie

Jak tworzymy filmy ślubne?

Wierzymy w to, że pomaganie innym daje potężną moc. Z chęcią pomożemy Wam uwiecznić ten #MEGA dzień. Z chęcią też dzielimy się naszą wiedzą z filmowcami z całej Polski. W każdej chwili możesz obejrzeć nasze poradniki ślubne na kanale Youtube Gentleman Wedding Story.

kamil tylutki mariusz drewnicki

Sesja ślubna za granicą

Mamy mega szczęście. Szczęście do zajebistych par! Jest teoria, że podobieństwa się przyciągają, zobaczmy czy tym razem też tak będzie. Łap za popcorn, rozsiądź się wygodnie w fotelu i oceń czy nadajemy na tych samych falach. Zapraszamy Cię na zaplecze, gdzie ukradkiem podejrzysz, jak wyglądają sesje ślubne. W zakładce o nas możesz poznać kilka ciekawych faktów o naszym Teamie.

Jak wygląda sesja ślubna na Cyprze?

Jak wygląda sesja zaręczynowa w Hiszpanii?

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Kliknij w przycisk, by zobaczyć ofertę filmu ślubnego i fotografii ślubnej.