Film ślubny

Wiele Par stwierdziło, że nasze filmy ślubne powinny mieć osobną zakładkę na portalu Netflix. Pokochasz je, jeśli cenisz coś więcej niż “kamerowanie ślubne”. Kochamy szalone pary, dla których film, to coś więcej niż zapis minuta po minucie dnia ślubu. Jeśli czujesz, że tego właśnie szukasz, to jesteś w idealnym miejscu. Poniżej możesz zobaczyć przykładowy pełny film ślubny. W każdej chwili możesz kliknąć w przycisk i zobaczyć ofertę ślubną.

Pełny filmy ślubny

Teledyski ślubne

Razem z filmem ślubnym otrzymasz 1-2 minutowy teledysk ślubny, tutaj możesz obejrzeć przykładowe produkcje:

Rock’n’Rollowy ślub

Dzikie tańce, luźny klimat i Prosecco lejące się litrami. Istny Rock’n’Roll!

Sesja ślubna w Barcelonie

Do ostatniej minuty Natalia nie zdawała sobie sprawy, że nasza sesja w Hiszpanii miała drugie dno. W trakcie sesji usłyszała pytanie, które zatrzymało czas i wywołało gęsią skórkę… “Wyjdziesz za mnie?”.

Ślub w Pałacu Goetz

Uwielbiamy szalone pary, które myślą nieszablonowo. Ten ślub pokazał, jak zmienić historyczny Pałac Goetz w prawdziwą ucztę, która przełamuje schematy. Teledysk otrzymał nagrodę w kategorii najlepszy filmowiec na gali ślubnej plWEVA w Pradze organizowanej przez stowarzyszenie filmowców.

Wesele w plenerze

BOHO uczta zmysłów w plenerze. Przyjęcie pod gołym niebem, które rozświetlały czadowe girlandy, a goście sącząc drinki chill-outowali w strefie z leżaczkami. Wesele na pełnym luzie w Imperial Wedding Otfinów.

Sesje ślubne za granicą

Mamy mega szczęście. Szczęście do zajebistych par! Jest teoria, że podobieństwa się przyciągają, zobaczmy czy tym razem też tak będzie. Łap za popcorn, rozsiądź się wygodnie w fotelu i oceń czy nadajemy na tych samych falach. Zapraszamy Cię na zaplecze, gdzie ukradkiem podejrzysz, jak wyglądają sesje ślubne.

Sesja ślubna na cyprze fotograf ślubny cypr Ayia Napa

Sesja ślubna na Cyprze

Sesja ślubna w Hiszpanii