“Powinniście być na Netflixie (…)”

Wiele Par stwierdziło, że nasze filmy ślubne powinny mieć osobną zakładkę na Netflixie. Pokochasz je, jeśli cenisz coś więcej niż “film weselny”. Kochamy szalone pary, dla których film, to coś więcej niż zapis minuta po minucie dnia ślubu. Jeśli czujesz, że tego właśnie szukasz, to jesteś w idealnym miejscu.

🏆 1 miejsce w Polsce : najlepszy montaż teledysku ślubnego | plWEVA2020

Nagroda przyznana przez międzynarodowe stowarzyszenie Worldwide Events Videographers Association na gali nagród w Rzymie.

🏆 4 miejsce na świecie : Love Story | WEVSY2022

30 minutowy filmy ślubny

Teledyski ślubne

Razem z filmem ślubnym otrzymasz 1-2 minutowy teledysk ślubny, tutaj możesz obejrzeć przykładowe produkcje:

Rock’n’Rollowy ślub

Dzikie tańce, luźny klimat i Prosecco lejące się litrami. Istny Rock’n’Roll!

Sesja ślubna w Barcelonie

Do ostatniej minuty Natalia nie zdawała sobie sprawy, że nasza sesja w Hiszpanii miała drugie dno. W trakcie sesji usłyszała pytanie, które zatrzymało czas i wywołało gęsią skórkę… “Wyjdziesz za mnie?”.

Ślub w Pałacu Goetz

Uwielbiamy szalone pary, które myślą nieszablonowo. Ten ślub pokazał, jak zmienić historyczny Pałac Goetz w prawdziwą ucztę, która przełamuje schematy. Teledysk otrzymał nagrodę w kategorii najlepszy filmowiec na gali ślubnej plWEVA w Pradze organizowanej przez stowarzyszenie filmowców.

Wesele w plenerze

BOHO uczta zmysłów w plenerze. Przyjęcie pod gołym niebem, które rozświetlały czadowe girlandy, a goście sącząc drinki chill-outowali w strefie z leżaczkami. Wesele na pełnym luzie w Imperial Wedding Otfinów.

Zobacz więcej na Instagramie:

https://www.instagram.com/gentleman_wedding_story/

Przeszkoliliśmy blisko 200 filmowców z całej Polski

Co roku prowadzimy kursy i warsztaty filmu ślubnego wspierając rozwój filmowców. Wierzymy, że dobra energia wraca, a to pomaga zmieniać ‘old-schoolowe’ podejście do ‘kamerzysty ślubnego filmującego rosół’ zmieniając go w artystę, który tworzy TOP filmy, których sam Netflix, by się nie powstydził.

opinie kurs montażu filmów ślubnych

Ile kosztuje film ślubny?

Mamy szczęście do zajebistych par! Jest teoria, że podobieństwa się przyciągają, jeśli stylem trafiamy w Twój gust, to kliknij w przycisk i zobacz ofertę.