Twoje zdrowie!

Tylko Aperol… i spokój nas wszystkich uratuje. Spokój, że jesteś w dobrych rękach.
Poznaj opinie Młodych Par, Wedding Plannerów, a nawet filmowców, którzy wzięli udział w naszych warsztatach filmu ślubnego.

Fotografia i Film ślubny Rzeszów Gentleman Wedding Story

Opinie Młodych Par

Magda & Piotrek

Nie ogarniamy Waszej głowy! To jest tak niestandardowe podejście, a jednocześnie tak genialnie zrobiony film ślubny, że co ujęcie, to mamy wielkie WOW! 😮

Iza & Andrzej

Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego materiału ze ślubu i wesela. Przy tym atmosfera, jaką stworzyli tego dnia – po prostu niesamowici!!! Jeżeli w dzisiejszych czasach istnieją czarodzieje, to właśnie oni. Dziękujemy!

Beata & Adrian

Mieszkam na stałe w Stanach Zjednoczonych, organizacja ślubu i wesela zdalnie zza Oceanu nie należy do najłatwiejszych, ale uwierzcie mi – dopinanie spraw związanych z FotoVideo to była przyjemność, wszystkie pomysły łapali w locie i mieli odpowiedź na każde pytanie. Efekt? Przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Film dla rodziców, który był jedynym w swoim rodzaju The Same Day Edit wycisnął łzę nie tylko z nas, wycisnął łzę ze wszystkich – nawet kompletnie obcej Pani z banku! Trailer ślubny? Niczym zapowiedź kinowego hitu. Zdjęcia? Cudowne, artystyczne i nietuzinkowe. Jednym słowem M-A-G-I-A, do której nie trzeba Davida Copperfielda.

Karina & Kacper

Skala gwiazdek powinna być o wiele większa! ⭐⭐⭐⭐⭐ W tym ważnym dla nas dniu to właśnie chłopaki podarowali nam najpiękniejszy prezent ! Wyjątkowe wspomnienia na lata! Współpraca na najwyższym poziomie! Zdjęcia – SZTOS! Film – MAGIA! Wkładają całe serducho w to, co robią.

Natalia & Damian

Chłopaki są jak Ninja! Są tak dyskretni, a przy tym tak sympatyczni, że skradli nasze serca od pierwszego spotkania. To, co stworzyli – brak słów. Coś magicznego, nawet nie sądziłam, że ze wszystkim trafią w 10! Ba, ja nawet sobie nie śniłam, że mogę mieć tak piękną pamiątkę z tego dnia. Wszystko dopasowali perfekcyjnie a uwierzcie mi ja byłam tak zwariowana na punkcie wesela, że nie dałam nikomu nic zrobić, począwszy od zaproszeń po dekoracje czy bukiet ślubny – wszystko chciałam sama. Są niesamowici w tym co robią, będę im wdzięczna i ich polecać do końca świata i jeden dzień dłużej.

Gentleman Wedding Story opinie

Opinie specjalistów z branży ślubnej

Kiedy oglądasz ich dzieła, to masz ciary na plecach, włosy stają dęba, a kapcie z nóg spadają. I jedyne o czym myślisz, to to, że CHCESZ ICH MIEĆ! I powiadam Ci – ta gra będzie warta świeczki. Bo później obejrzysz efekt milion razy i nigdy nie będziesz mieć dość. Powiedzieć o nich – Mistrzowie w swoim fachu, to tak jakby nic nie powiedzieć.

Magdalena Mazurek – Garboniak
Studio makijażu ślubnego


Wspaniali profesjonaliści! Zabawni, rzeczowi i z zupełnie unikatowym stylem pracy, przez co rezultaty są również wyjątkowe. 3 lata temu miałam przyjemność malować Pannę Młodą, dla której Ci cudownie ludzie wykonywali zdjęcia i film, poznałam Ich osobiście. Już wtedy pomyślałam sobie, że prezentują najwyższy poziom💎🤩 od tamtej pory podziwiam, obserwuję i kibicuję. Jakiś czas temu widziałam zdjęcia i film ich autorstwa kolejnej mojej pięknej Klientki i znowu nie mogłam wyjść z podziwu jak genialnie to zrobili… ich zdjęcia i filmy wzbudzają ogromne emocje… mają w sobie magię… Ja miałam ciarki i łzy w oczach – Mistrzostwo Świata ❣ Jeśli szukacie czegoś na miarę Hollywoodzkiej produkcji (serio nie przesadzam💪) i ludzi, którzy mają pasję i serce do tego co robią to Oni są najlepszym wyborem.

Magdalena Kurłowicz
Kurlovicz.pl

Jako wedding planner mam do czynienia z różnymi podwykonawcami. Dawno nie spotkałam tak angażujących się i tak profesjonalnych pasjonatów i ekspertów w swojej dziedzinie. Dotrzymują słowa, elastyczni, uśmiechnięci i mega pozytywni – ekipa foto video marzeń każdej Pary Młodej. Szczerze i zawsze, polecam! ❤️

Warsztaty filmu ślubnego rzeszów Gentleman Wedding Story

Opinie filmowców i fotografów ślubnych

Dzięki warsztatom totalnie zmieniłem swoje patrzenie na operatorkę podczas nagrań, dzięki czemu jestem pewien, że moje filmy zmienią się o 180 stopni w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Cały know-how w mega pigułce dostarczonej w tak krótkim czasie. Ponadto wszystko ogrom podpowiedzi odnośnie późniejszego montażu sprawia, że dopełnia to idealnie całe warsztaty. ZDECYDOWANIE POLECAM!

To były EPICKIE warsztaty z Gentlemanami! 12 godzin konkretnej wiedzy – bez przysłowiowego owijania w bawełnę, czy chowania się za ogólnikami. Dzień z Gentlemanami to prawdziwy “kopniak”, który na nowo “wpycha” w ślubny świat – świeże spojrzenie na to co robimy, głowa pełna pełna pomysłów i – co jest dla nas najważniejsze – chęci do ciągłego rozwoju i doskonalenia się.

Karol Byrski

Potężna masa wiedzy, wiele life-hacków oraz pokazanie w filmie, jak coś potencjalnie nieciekawego można zamienić w dzieło sztuki, które zapadnie na długo w pamięci (do teraz pamiętam filmy przedstawione na warsztatach) do tego wszystko w świetnym klimacie i poczuciu, że Twoje pytanie zostanie rozwinięte i dogłębnie wyczerpane. Z wielką chęcią przyszedłbym jeszcze raz posłuchać i poczuć cały klimat warsztatów!

Shopping Cart

No products in the cart.