Twoje zdrowie!

Tylko Aperol… i spokój nas wszystkich uratuje. Spokój, że jesteś w dobrych rękach.
Poznaj opinie Młodych Par, Wedding Plannerów, a nawet filmowców, którzy wzięli udział w naszych szkoleniach i warsztatach.

Fotografia i Film ślubny Rzeszów Gentleman Wedding Story

Opinie Młodych Par

Magda & Piotrek

Nie ogarniamy Waszej głowy! To jest tak niestandardowe podejście, a jednocześnie tak genialnie zrobiony film ślubny, że co ujęcie, to mamy wielkie WOW! 😮

Iza & Andrzej

Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego materiału ze ślubu i wesela. Przy tym atmosfera, jaką stworzyli tego dnia – po prostu niesamowici!!! Jeżeli w dzisiejszych czasach istnieją czarodzieje, to właśnie oni. Dziękujemy!

Beata & Adrian

Mieszkam na stałe w Stanach Zjednoczonych, organizacja ślubu i wesela zdalnie zza Oceanu nie należy do najłatwiejszych, ale uwierzcie mi – dopinanie spraw związanych z FotoVideo to była przyjemność, wszystkie pomysły łapali w locie i mieli odpowiedź na każde pytanie. Efekt? Przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Film dla rodziców, który był jedynym w swoim rodzaju The Same Day Edit wycisnął łzę nie tylko z nas, wycisnął łzę ze wszystkich – nawet kompletnie obcej Pani z banku! Trailer ślubny? Niczym zapowiedź kinowego hitu. Zdjęcia? Cudowne, artystyczne i nietuzinkowe. Jednym słowem M-A-G-I-A, do której nie trzeba Davida Copperfielda.

Karina & Kacper

Skala gwiazdek powinna być o wiele większa! ⭐⭐⭐⭐⭐ W tym ważnym dla nas dniu to właśnie chłopaki podarowali nam najpiękniejszy prezent ! Wyjątkowe wspomnienia na lata! Współpraca na najwyższym poziomie! Zdjęcia – SZTOS! Film – MAGIA! Wkładają całe serducho w to, co robią.

Natalia & Damian

Chłopaki są jak Ninja! Są tak dyskretni, a przy tym tak sympatyczni, że skradli nasze serca od pierwszego spotkania. To, co stworzyli – brak słów. Coś magicznego, nawet nie sądziłam, że ze wszystkim trafią w 10! Ba, ja nawet sobie nie śniłam, że mogę mieć tak piękną pamiątkę z tego dnia. Wszystko dopasowali perfekcyjnie a uwierzcie mi ja byłam tak zwariowana na punkcie wesela, że nie dałam nikomu nic zrobić, począwszy od zaproszeń po dekoracje czy bukiet ślubny – wszystko chciałam sama. Są niesamowici w tym co robią, będę im wdzięczna i ich polecać do końca świata i jeden dzień dłużej.

Gentleman Wedding Story opinie

Opinie specjalistów z branży ślubnej

Kiedy oglądasz ich dzieła, to masz ciary na plecach, włosy stają dęba, a kapcie z nóg spadają. I jedyne o czym myślisz, to to, że CHCESZ ICH MIEĆ! I powiadam Ci – ta gra będzie warta świeczki. Bo później obejrzysz efekt milion razy i nigdy nie będziesz mieć dość. Powiedzieć o nich – Mistrzowie w swoim fachu, to tak jakby nic nie powiedzieć.

Magdalena Mazurek – Garboniak
Studio makijażu ślubnego


Wspaniali profesjonaliści! Zabawni, rzeczowi i z zupełnie unikatowym stylem pracy, przez co rezultaty są również wyjątkowe. 3 lata temu miałam przyjemność malować Pannę Młodą, dla której Ci cudownie ludzie wykonywali zdjęcia i film, poznałam Ich osobiście. Już wtedy pomyślałam sobie, że prezentują najwyższy poziom💎🤩 od tamtej pory podziwiam, obserwuję i kibicuję. Jakiś czas temu widziałam zdjęcia i film ich autorstwa kolejnej mojej pięknej Klientki i znowu nie mogłam wyjść z podziwu jak genialnie to zrobili… ich zdjęcia i filmy wzbudzają ogromne emocje… mają w sobie magię… Ja miałam ciarki i łzy w oczach – Mistrzostwo Świata ❣ Jeśli szukacie czegoś na miarę Hollywoodzkiej produkcji (serio nie przesadzam💪) i ludzi, którzy mają pasję i serce do tego co robią to Oni są najlepszym wyborem.

Magdalena Kurłowicz
Kurlovicz.pl

Jako wedding planner mam do czynienia z różnymi podwykonawcami. Dawno nie spotkałam tak angażujących się i tak profesjonalnych pasjonatów i ekspertów w swojej dziedzinie. Dotrzymują słowa, elastyczni, uśmiechnięci i mega pozytywni – ekipa foto video marzeń każdej Pary Młodej. Szczerze i zawsze, polecam! ❤️

Warsztaty filmu ślubnego rzeszów Gentleman Wedding Story

Opinie filmowców i fotografów ślubnych

To były EPICKIE warsztaty z Gentlemanami! 12 godzin konkretnej wiedzy – bez przysłowiowego owijania w bawełnę, czy chowania się za ogólnikami. Dzień z Gentlemanami to prawdziwy “kopniak”, który na nowo “wpycha” w ślubny świat – świeże spojrzenie na to co robimy, głowa pełna pełna pomysłów i – co jest dla nas najważniejsze – chęci do ciągłego rozwoju i doskonalenia się.

opinie warsztaty film ślubny karol byrski
Karol Byrski

Potężna masa wiedzy, wiele life-hacków oraz pokazanie w filmie, jak coś potencjalnie nieciekawego można zamienić w dzieło sztuki, które zapadnie na długo w pamięci (do teraz pamiętam filmy przedstawione na warsztatach) do tego wszystko w świetnym klimacie i poczuciu, że Twoje pytanie zostanie rozwinięte i dogłębnie wyczerpane. Z wielką chęcią przyszedłbym jeszcze raz posłuchać i poczuć cały klimat warsztatów!

Dzięki warsztatom totalnie zmieniłem swoje patrzenie na operatorkę podczas nagrań, dzięki czemu jestem pewien, że moje filmy zmienią się o 180 stopni w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Cały know-how w mega pigułce dostarczonej w tak krótkim czasie. Ponadto wszystko ogrom podpowiedzi odnośnie późniejszego montażu sprawia, że dopełnia to idealnie całe warsztaty. ZDECYDOWANIE POLECAM!

opinie warsztaty film ślubny marek rzepka save the sound
Marek Rzepka
Producent muzyczny
SaveTheSound.pl

Miałem okazję być u Gentlemanów na warsztatach filmu ślubnego – jeśli chcesz, żeby Twoje produkcje wleciały na wyższy level to te warsztaty na bank Cię do tego doprowadzą. Dodatkowo w zestawie jest dostęp do prywatnej grupy na Facebooku zarezerwowanej dla uczestników, chłopaki dzielą się tam czymś więcej niż tylko swoimi doświadczeniami. Warsztaty otwierają nowe możliwości, nie tylko dla amatorów ale także dla profesjonalistów.